Návrh, realizácia a montáž

 • Mojim krédom je spoľahlivosť a diskrétnosť
 • Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku
 • Cenová ponuka pre Vašu zákazku, Vás nenechá ľahostajným
 • Cenu po uzatvorení zákazky s Vami už nemením žiadnymi skrytými poplatkami a je konečná

Hĺbkové čistenie sedačiek

Hĺbkové čistenie odstraňuje zažranú špinu, nežiaduce pachy a roztoče, ktoré ohrozujú najmä alergikov. Po hĺbkovom čistení sa kobercové vlákno vyrovnáva a dostáva sa do pôvodnej polohy. Je časovo nenáročné a tak pracovník nemusí dlho narúšať Vaše súkromie.

Doba schnutia je závislá na znečistení, teplote a dobrej vetrateľnosti cca do 4 hod.je matrac suchý.

Hĺbkové tepovanie kobercov a čalúneného nábytku je najvhodnejšou metódou, ktorá nečistoty skutočne odstráni.
Je mechanicky šetrná, koberce alebo čalúnený nábytok je pomerne rýchlo suchý cca 2 – 6 hodín.

Tepovanie a čistenie matracov

Hĺbkové tepovanie je vhodné pre všetky druhy matracov (penové, latexové) potiahnutým priepustným látkovým materiálom (napr. mikrovlákno, froté a iné klasické tkané materiály).

Tepovanie a čistenie odstráni aj roztočeNie je vhodné pre vodoodpudivé materiály, ktoré sa čistia bežnými dezinfekčnými prostriedkami. Extrakčnou metódou dochádza k hĺbkovému a povchovému vyčisteniu potu, telesného mazu, moču (detské postieľky), krvi a šupiniek kože.

Pravidlené čistenie a tepovanie matracov zabraňuje množeniu roztočov, mikroorganizmov, mikrohúb a mikropliesní. Odstraňuje nepríjemné zápachy, ktoré vznikajú pri ich rozklade.

Čistenie a tepovanie matracov by malo byť z hygienického hľadiska najčastejšie hlavne u alergikov a astmatikov. Odporúčame 3x za rok.

Doba schnutia je závislá na znečistení, teplote a dobrej vetrateľnosti cca. do 4 hod. je matrac suchý. Hĺbkové tepovanie kobercov a čalúneného nábytku je najvhodnejšou metódou, ktorá nečistoty skutočne odstráni. Je mechanicky šetrná, koberce alebo čalúnený nábytok je pomerne rýchlo suchý cca 2 – 6 hodín.

Čistiaci prostriedok sa pod tlakom nastrieka na čistený povrch a pod veľkým sacím tlakom sa odsaje späť do zbernej nádoby. Pri našej práci používame profesionálne výkonné tepovacie stroje Kärcher, ktoré v spojení s kvalitnou chémiou a profesionálnou obsluhou zaručia dokonalé vyčistenie kobercov a čalúneného nábytku.

Pravidelným tepovaním ponechávate kobercom stále pekný vzhľad, zbavíte ich nečistôt, roztočov, plesní a nežiaducich pachov (cigaretový dym, domáci miláčikovia atď.).

 

 • čistenie sedačiek, gaučov, sedacích súprav
 • čistenie postelí, matracov, vankúšov
 • čistenie kresiel, kancelárskych kresiel, stoličiek
 • čistenie taburetiek, kuchynských lavíc
 • čistenie interiérov áut
 • vysávanie kobercov
 • odsávanie vody z vytopených kobercov

 

Cenník – Vypočítaj si cenu čistiacich služieb v tomto súbore

Výber zo služieb :